Home > Єврокубки > «Атлетіко Мадрид» у неймовірному матчі добуває путівку до 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів

«Атлетіко Мадрид» вийшов у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів після перемоги над «Порту» у незвичайному матчі, в якому трьом гравцям було показано червоні картки, а три голи було забито у додатковий час.

Антуан Грізманн забив один гол у Португалії та зіграв ключову роль у двох інших, таким чином іспанська команда посіла друге місце у групі «B» після «Ліверпуля».

Перший тайм захоплюючого поєдинку закінчився з рахунком 0:0, не зважаючи на наявність гідних гольових моментів у обох команд, а другий тайм подарував справжнє шоу.

Спочатку Грізманн відкрив рахунок на 56 хвилині матчу. А потім емоції повністю опанували матчем і суддя змушений був показати три червоні картки гравцям команд за 8 хвилин ігрового часу. Спочатку Янник Карраско в емоційному бою кинув Оттавіо на землю зовсім не футбольним прийомом, потім Венделл з Порту вдарив ліктем в обличчя Кунья. Гравець «Порту» Агустін Марчесін, якого не було навіть на полі, також отримав червону картку за свою неспортивну поведінку.

Анхель Корреа, який вийшов на заміну, зробив рахунок 2:0 на користь «Атлетіко» на 90-й хвилині, а Родріго де Поль забив третій гол через 60 секунд.

Потім «Порту» заробив втішний пенальті, який Серхіо Олівейра реалізував фінальним ударом у грі.

«Атлетіко» Дієго Сімеоне розпочав груповий етап не дуже впевнено, але закінчив його другим із сімома очками, «Порту» став третім із п’ятьма очками і вийшов у Лігу Європи.

«Ліверпуль» посів перше місце з 18 очками після перемоги 2: 1 над «Міланом», який зайняв останнє місце з чотирма очками.