Home > Єврокубки > Україна зберігає шанси на вихід до дивізіону А Ліги націй

Україна зберігає шанси на вихід до дивізіону А Ліги націй

Поділитись новиною

У передостанньому турі своєї групи збірна України обіграла збірну Вірменії із рахунком 0:5.

Збірна України переживає не найкращі часи, як і сама Україна, якій доводиться воювати з божевільною росією за свою незалежність.

Попередній матч українці начисто програли шотландцям, які стали лідером групи після цієї перемоги, випереджаючи Україну на два очки.

Матч із Вірменією потрібно було обов’язково вигравати, щоб зберігати шанси на перше місце у групі та вихід до дивізіону А Ліги націй.

У першому таймі обидві команди мали шанси, Вірменія на контратаках, Україна у комбінаційних атаках, але забити вдалося лише Україні. Тимчик вдало замкнув простріл Зубкова на 22-й хвилині матчу.

У другому таймі Тимчик повернув борг Зубкову і на 59-й хвилині матчу вже віддав гольову передачу на нього. Той же Зубков взяв участь у третьому голі збірної України, зробивши ще один гольовий пас, автором голу став Довбик.

На цьому збірна України не зупинилася та забила ще два роки, їх авторами стали Ігнатенко після пасу Довбика та сам Довбик.

Шотландія зіграє свій матч з Австрією пізніше ввечері і як би не закінчилося їхнє протистояння, Україні варто налаштовуватись перемогти Шотландію в останньому матчі їхньої групи, перемога точно виведе українців на перше місце у групі. Хоча у разі програшу Шотландії австрійцям, Україні буде достатньо і нічиї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.