Home > Топ чемпіонати > АПЛ > Подвійний пенальті Жоржіньйо приносить «Челсі» перемогу

Подвійний пенальті Жоржіньйо приносить «Челсі» перемогу

Жоржиньйо забив два пенальті, другий — у доданий час, таким чином «Челсі» здобув драматичну перемогу над «Лідс Юнайтед» з рахунком 3:2.

Першим забив «Лідс» з пенальті на 28-й хвилині після того, як Даніель Джеймс був збитий Маркосом Алонсо у штрафному майданчику.

Захисник «Челсі» спокутав свій фол блискучим навісом на Мейсона Маунта, який зрівняв рахунок за три хвилини до перерви.

Жоржиньо, реалізувавши пенальті, вивів «Челсі» вперед на 58-й хвилині після того, як Рафінья сфолив на Антоніо Рудігері.

За сім хвилин до кінця 19-річний Джо Гелхардт зрівняв рахунок, замкнувши простріл Тайлера Робертса через 81 секунду після виходу на поле.

На четвертій хвилині доданого часу Жоржіньо знову реалізував пенальті після того, як Матеуш Кліх сфолив на Рудігері.

«Челсі» залишається третім з 36 очками, відстаючи від лідера «Манчестер Сіті» на два пункти. Лідс займає 15-е місце з 16 очками.