Home > Топ чемпіонати > Серія A > «Мілан» став другою командою Серії А, яка виграла 17+ виїзних матчів за календарний рік

Вчора ввечері «Мілан» здобув перемогу над «Емполі» з рахунком 2:4 і таким чином поставили рекорд виїзних перемог у серії А.

Команда Стефано Піолі вирвалася вперед завдяки Франку Кессі, але через шість хвилин Недім Байрамі зрівняв рахунок. Проте «росонері» продовжували чинити тиск і івуарійський півзахисник забив дубль незадовго до перерви, що вивело команду вперед.Голи Алессандро Флоренці та Тео Ернандеса у другому таймі принесли три очки, незважаючи на пізній втішний гол, забитий Андреа Пінамонті.

Як повідомляє Opta Paolo, перемога «Мілана» над «Емполі» цього вечора стала їхньою 17-ою виїзною перемогою у 2021 році, що робить їх другою командою Серії А, яка виграла таку кількість виїзних матчів за один календарний рік. Попереду лише «Наполі», який виграв 18 виїзних матчів у 2017 році під керівництвом тодішнього тренера Мауріціо Саррі.

Сьогоднішня перемога «росонері» означає, що вони вступають у різдвяну перерву з 42 очками, відстаючи лише на чотири очки від лідера ліги – «Інтера». Наступний матч між двома міланськими командами призначено на 6 лютого і він може стати вирішальним у чемпіонських перегонах.