Home > ЧC 2022 > Гаррі Кейн хет-триком розгромив Албанію

Гаррі Кейн хет-триком розгромив Албанію

Поділитись новиною

Збірна Англії з футболу не дала жодного шансу албанцям у суботньому дуеті, і після гладкого домашнього тріумфу 5:0 у них практично певне перше місце в таблиці і, отже, вихід у чемпіонат у Катарі.

На «Уемблі» в Лондоні господарі забили п’ять голів у першому таймі, а капітан Гаррі Кейн зробив хет-трик. Свій третій гол він забив у додатковий час на 45 хвилині, коли після навісу з кутового спиною до воріт він вдало провів удар у стрибку та збільшив рахунок до 5:0 на користь господарів поля.

Забивши 39 голів у змагальних матчах, Кейн встановив новий національний рекорд, перемігши Уейна Руні. Тим не менше, йому, як і раніше, належить абсолютний національний рекорд за кількістю голів у всіх міжнародних матчах – він поставив їх 53. , що ставить його на четверте місце із Джиммі Грівзом.

Таким чином, 28-річний нападник повернув собі апетит у збірній після досі непереконливого сезону в «Тоттенхемі». У футболці Шпор він забив лише один гол у 10 матчах Прем’єр-ліги. Кейн нещодавно визнав, що він переживає важкий для себе період після фіналу ЄВРО-2020, у якому Англія програла Італії.

Гаррі Магуайр та Джордан Хендерсон також зробили свій внесок у розгром суперника. Тренер Гарет Саутгейт після попередніх вагань з Угорщиною (1: 1) попросив своїх підопічних значно збільшити темп гри, і вони виконали його вимоги у п’ятницю.

Англійці лідирують у таблиці, випереджаючи Польщу на три очки перед фінальним матчем у Сан-Марино. У понеділок їм вистачить нічиєї, щоб закріпити прогрес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.