Home > День в історії > 22 листопада 1967 — Незвичайний результат матчу з Ірландією

22 листопада 1967 — Незвичайний результат матчу з Ірландією

22 листопада 1967 року Ірландія обіграла Чехословаччину в європейській кваліфікації. Це була їхня остання перемога за майже п’ять років.

Матч, зіграний у Празі, став останнім у відбірковій групі, і лише найкращий гравець вийшов у чвертьфінал. Ірландія вже вибула з турніру, Чехія відставала на одне очко позаду лідера групи Іспанії (іспанці вже завершили всі свої матчі).

Чехи повели в рахунку на 57-й хвилині завдяки автоголу ірландського центрального захисника Джона Демпсі, але Рей Трейсі вирівняв рахунок на 65-й хвилині. гол. Перемога підняла Ірландію з нижньої частини своєї групової таблиці на третє місце і втримала Чехословаччину на другому місці після Іспанії.

Це виявилося для Ірландії останньою перемогою за довгий час.  . Вони не виграли жодного змагального матчу, поки не перемогли Францію 2-1 у відбірному матчі чемпіонату світу 15 листопада 1972 року.