Home > ЧC 2026 > Перемога над Уругваєм забезпечила збірній Португалії вихід до 1/8 ЧС

Перемога над Уругваєм забезпечила збірній Португалії вихід до 1/8 ЧС

Поділитись новиною

Збірна Португалії здобула другу перемогу на чемпіонаті світу з футболу. Команда Фернанду Сантуша обіграла Уругвай з рахунком 2:0 завдяки двом голам Бруну Фернандеша. Ця перемога забезпечила португальцям вихід у плей-офф.

Збірна Португалії зіграла з Уругваєм у понеділок на стадіоні Lusail Iconic, і закріпила свій вихід в 1/8. Уругвайці ж мали намір зірвати плани тренера Фернанду Сантуша, а заразом розраховували на продовження своїх шансів на вихід у плей-офф.

У першій половині матчу жодній із сторін не вдалося забити м’яч у ворота. Однак не можна сказати, що перший тайм був нудним. Родріго Бентанкур був найближчим до голу на 32-й хвилині. Кожна команда завдала по одному удару по воротах у першому таймі.

Потрібно було 54 хвилини, щоб забити перший гол. Бруну Фернандеш, відзначившись ударом по центру, зміг забезпечити перший гол своїй команді. Це був перший гол 28-річного футболіста на чемпіонатах світу.

Півзахисник «Манчестер Юнайтед» також визначив результат поєдинку. Бруну Фернандеш реалізував пенальті за гру рукою Хосе Хіменеса. При цьому збірна Португалії взяла реванш за поразку на чемпіонаті світу у 2018 році (1:2) вигравши 2:0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.