Home > ЧC 2026 > Гана виграла у Південної Кореї у матчі-трилері

Гана виграла у Південної Кореї у матчі-трилері

Поділитись новиною

Гана виграла захоплюючий матч, сповнений несподіваних поворотів проти Південної Кореї.

10-хвилинний відрізок часу в першому таймі приніс Гані перевагу 2:0 завдяки голам захисника «Саутгемптона» Мохаммеда Салісу та Мохаммеда Кудуса з «Аяксу».

Проте гучні святкування ганських уболівальників у перерві були затьмарені поверненням Південної Кореї після перерви.

Два приголомшливі голи за три хвилини від Чо Гуе Сона, найкращого бомбардира своєї національної ліги, зрівняли рахунок до 61-ї хвилини.

Але вражаючий Кудус забив переможний гол за Гану та приніс перемогу із загальним рахунком 2:3.

Південна Корея хотіла зрівняти рахунок, але, незважаючи на 10 хвилин доданого часу, Гана протрималася.

Гана, якій не пощастило програти Португалії, зустрінеться з Уругваєм у своїй останній грі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.