Home > Топ чемпіонати > АПЛ > Обамеянг більше не капітан і пропустить матч із «Вест Хемом»

Обамеянг більше не капітан і пропустить матч із «Вест Хемом»

Після останнього порушення дисципліни П’єр-Емерік Обамеянг більше не буде капітаном «Арсеналу» і не зіграє проти «Вест Хем Юнайтед» у середу. З тієї ж причини Обамеянг пропустив гру проти Саутгемптона.

«Мені більше нічого сказати, я думаю, що це справді правильне рішення для клубу. Це рішення ми ухвалили після останнього інциденту, який стався, і ми його не змінимо» — сказав Артета в інтерв’ю журналіста та офіційного сайту «Арсеналу».

«Що ж, у нас є група лідерів, є гравці, які призначалися капітаном, в останній грі це був Лаказет, раныше – Граніт Джака теж був капітаном, тож ми думатимемо. Це справді неприємна ситуація, і зараз не час для прийняття поспішних рішень. Ця група лідерів справді сильна, це та група, яка спілкується зі мною, тренерським штабом та з клубом по-справжньому дисциплінована. Ми повинні спробувати навчити їх, а також зміцнювати довіру та дисципліну у клубі. Це дійсно потрібно, тому ми продовжимо це робити» — додав головний тренер.

Позбавлення Обамеянга капітанської пов’язки та постійні сварки з тренерським штабом можуть лише прискорити його трансфер із Арсеналу.

Leave a Reply