Home > Топ чемпіонати > Серія A > Мальдіні: «Мілан на правильному шляху, щоб досягти рівня Ліверпуля»

Мальдіні: «Мілан на правильному шляху, щоб досягти рівня Ліверпуля»

Директор «Мілана» Паоло Мальдіні пояснює, що вони ще не досягли рівня Ліги чемпіонів, але «на правильному шляху», і зазначає, що лише дві команди Серії А справді відповідають рівню Ліги Чемпіонів.

Россонері вибули з Ліги чемпіонів і, посівши останнє місце у своїй групі, не потрапили навіть до Ліги Європи. Їм потрібно було обіграти «Ліверпуль» на «Сан-Сіро», вони повели у рахунку, але програли 2:1.

«Це було розчарування, особливо з огляду на гру, але, очевидно, нам потрібно зробити один чи навіть два кроки, щоб досягти цього рівня. «Ліверпуль» — це не тільки якість, це ще й менталітет», — сказав Мальдіні Sky Sport Italia.

«Нам потрібна можливість проводити три гри на тиждень, справляючись із тиском перед переповненим стадіоном. Нам потрібно отримати це через досвід та звикнути до цього. Деякі адаптуються швидко, інші — повільніше, а деякі ніколи не дійдуть цього рівня, і саме так оцінюється якість гравця».

«Ми знаємо, що ще не досягли мети, але ми на правильному шляху це була дуже складна група. Але факт залишається фактом: ми виграли лише одну із шести ігор, і це поганий результат».

«Якщо клуб має фінанси, він може створити більш конкурентоспроможну команду. Щоб досягти цього, потрібно виявити трохи терпіння. У кожного клубу свій підхід, свої проблеми та рішення. Ми вибрали єдиний стійкий шлях, який у нас був зараз».

«Це наша перша кампанія у Лізі чемпіонів за сім років, ми займали дуже низьку позицію у процесі посіву і тому посіли четверте місце, отримавши дуже складну групу».

Зараз багато говориться про розрив між англійськими та італійськими клубами в Європі, але Мальдіні наполягає на тому, що проблема перебільшена.

«Серія А була найкращою в Європі у 1990-х роках, тому ми були «Топ лігою» того часу. Тут також необхідно вказати, що «Ліверпуль» та «Манчестер Сіті» на рівень вищий за інші клуби АПЛ. «Наполі» обіграли «Лестер Сіті» та «Аталанту» – і «Мілан» минулого сезону – більш ніж на рівних зіграли з «Манчестер Юнайтед», тому ми бачимо цей розрив лише з клубами, що знаходяться в самому верху таблиці АПЛ».

Leave a Reply