Home > ЧC 2022 > Неймар обмірковує закінчення кар’єри в збірній Бразилії

Неймар обмірковує закінчення кар’єри в збірній Бразилії

Товариші по команді бразильського футболіста Неймару вважають, що 29-річний нападник залишиться у збірній навіть після чемпіонату світу у Катарі наступного року. Неймар сказав у телеінтерв’ю цього тижня, що підійде до чемпіонату так, ніби він був його останнім.

Бразилець сказав, що не знає, чи зможе він ще морально витримати більше футболу на міжнародному рівні. Його товариші по команді з Парижа Жермен сказали, що розуміють тиск, з яким стикається Неймар як найбільша зірка Бразилії.

«Ми хочемо, щоб він залишався з нами на довгі роки. Іноді люди стикаються з величезним тиском. Не тільки Неймар, а й Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду. Ми хочемо, щоб він був тут. Він один із найкращих гравців, яких ми колись бачили у Бразилії», — сказав півзахисник Фред.

Неймар.Джерело: reuters

Оборонець Тьяго Сілва заявив на прес-конференції, що тиск на Неймару несправедливий у порівнянні з іншими гравцями. «Ми забуваємо, що він робив на полі, і зосереджуємося на тому, що не має значення. Вони чинили на нього сильний тиск».

У четвер Бразилія зіграє відбірковий матч чемпіонату світу проти Уругваю. Я сподіваюся, що він не втратить радості, він дуже особливий гравець. Коли він щасливий і робить те, що йому подобається, він може грати, як завжди. Це краще для команди», — додав Сільва, добрий друг Неймара. «Якщо тобі це колись знадобиться, я завжди буду поряд з тобою», — сказав йому захисник у своєму повідомленні в Instagram.

Нападник «Евертона» Річарлісон опублікував у Твіттері фотографію банера, який носять уболівальники в Манаузі, де Бразилія зіграє у четвер. Там говориться: «Неймаре, якби ти грав на небесах, я помер, просто щоб подивитися на тебе».

Leave a Reply