Home > ЧC 2022 > Мануель Нойєр вважає, що Німеччина може звоювати титул чемпіона світу 2022: ми хочемо повернутися на вершину

Мануель Нойєр вважає, що Німеччина може звоювати титул чемпіона світу 2022: ми хочемо повернутися на вершину

Воротар збірної Німеччини з футболу Мануель Нойєр заявив, що може виграти золоті медалі цьогорічного чемпіонату світу в Катарі.

Німці можуть пробитися до фінального турніру вже у жовтні, якщо у понеділок виграють у Скоп’є над Північною Македонією, а Румунія у Бухаресті програє всі очки Вірменії.

«Звання чемпіона світу цілком реальне. Так, ми повинні зважати на те, що в інших команд буде така мета. Але ми маємо шанс. Ми хочемо повернутись на вершину. Це здебільшого про хорошу підготовку. Ми хочемо бути чемпіонами світу, це наше завдання. У нас все добре, і ми маємо дуже серйозно ставитися до кожного матчу», — цитує слова чемпіона світу 2014 року DPA.

Під керівництвом тренера Ханса Фліка збірна Німеччини покращується, після чотирьох перемог поспіль у боротьбі за мир збірна є лідером кваліфікаційної J-групи та крок за кроком. У березні вдома вона сенсаційно програла Північній Македонії 1:2, востаннє вийшла домашня дуель із Румунією (2:1).

Флік обережний перед боєм у Скоп’є. «Північна Македонія має команду, яка добре захищається, і її гравці також знають, де знаходяться ворота суперника», — йдеться в повідомленні УЄФА.

Leave a Reply