Home > Єврокубки > У матчі «Реал Мадрид»-«Інтер» судитиме Фелікс Брих

У матчі «Реал Мадрид»-«Інтер» судитиме Фелікс Брих

Фелікс Брих буде суддею в матчі «Реала» з міланським «Інтером» на «Сантьяго Бернабеу» в шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів (вівторок, 22:00 за Київським часом). Німецький суддя вдванадцяте спостерігатиме за грою за участю «Реала». Остання така гра, яку він судив, була минулого сезону – то була перемога над «Ліверпулем» у чвертьфіналі з рахунком 3:1.

Піва гра «Реалом», де він був суддею, відбулася в сезоні 2009/10р., коли на «Сан-Сіро» була зіграна нічия 1:1 на груповому етапі з «Міланом». У сезоні 2010/11 він судив перемогу з рахунком 4:0 над «Тоттенхемом» у чвертьфіналі, а у сезоні 2011/12 йому було доручено судити переможний матч над «АПОЕЛ» на тому ж етапі, у сезоні 2014/15 він відсудив матч, де «Реал» у чвертьфіналі переміг «Атлетіко» з рахунком 1:0.

У цьому матчі є все необхідне, щоб перетворитись на грандіозну сутичку. «Реал» і «Інтер» у чудовій формі вирушили у поєдинок. Італійці не програють в останніх 11 матчах і виграють у кожному з останніх п’яти виїзних матчів, останній з яких відбувся на вихідних, коли «Інтер» досяг виїзного успіху з рахунком 3:0 над «Ромою». Едін Джеко очолює таблицю результативності команди Сімоне Індзагі з 11 голами у всіх змаганнях.