Home > Єврокубки > Жеребкування чвертьфіналу Ліги Чемпіонів

Жеребкування чвертьфіналу Ліги Чемпіонів

Поділитись новиною

«Ліверпуль», який обіграв чемпіонів Італії «Інтер» і вийшов з 1/8 фіналу, зіграє з португальською «Бенфікою».

Несподівано вийшовши з групи, до якої входили мюнхенська «Баварія» та «Барселона», тимчасовий бос Нельсон Верісімо організував пам’ятну перемогу над «Аяксом» у 1/8 фіналу, тепер намагатиметься провернути те саме з «Ліверпулем».

В іншому чвертьфінальному матчі іспанський «Вільярреал», який переміг у Лізі Європи минулого сезону, зіграє з мюнхенською «Баварією» після того, як розгромив «Ювентус» у 1/8 фіналу.

«Сіті» зіграє з «Атлетіко», який виявився занадто сильним для «Манчестер Юнайтед» у попередньому раунді після того, як він обіграв португальського чемпіона «Спортінг» із загальним рахунком 5:0 у двох матчах.

«Челсі» вибив «Реал Мадрид» у півфіналі минулого сезону, обігравши 13-разових переможців цього турніру з рахунком 3:1 за сумою двох матчів, і цього разу прагнутиме зробити те саме в чвертьфіналі.

«Це непросте питання», – сказав бос «Челсі» Томас Тухель. «Грати матч у відповідь на «Бернабеу» з глядачами. Це великий виклик і велике хвилювання навколо цього матчу та протистояння вцілому. Ми знаємо, що на нас чекає, і це будуть захоплюючі мати та складний виклик».

«Манчестер Сіті» зіграє з «Челсі» у півфіналі, якщо обидві сторони досягнуть успіху у чвертьфіналах, що буде повторенням фіналу минулого сезону у Порту.

Пеп Гвардіола не зустрічався з «Атлетіко» з того часу, як став тренером «Манчестер Сіті», але був вибитий командою Дієго Сімеоне у півфіналі цього турніру у 2016 році, коли він керував мюнхенською «Баварією», чемпіони Ла Ліги вийшли у фінал з голів на виїзді, незважаючи на домінантне володіння грою від «Баварії».

Чвертьфінали відбудуться першого тижня квітня, а перші матчі «Ліверпуля» та «Манчестер Сіті» заплановані на вечір вівторка, 5 квітня. Матчі у відповідь відбудуться в середу, 13 квітня.

Перший матч чвертьфіналу «Челсі» з «Реалом» у Лондоні відбудеться в середу, 6 квітня, того ж вечора, коли «Вільярреал» зіграє з мюнхенською «Баварією». Матчі у відповідь обох цих матчів відбудуться у вівторок, 12 квітня.

Півфінали пройдуть у вівторок, 26 квітня, і в середу, 27 квітня, а матчі-відповіді відбудуться 3 і 4 травня.

28 травня – відбудеться фінальний матч Ліги Чемпіонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.