Home > Єврокубки > «Вільярреал» виграв перший чвертьфінальний матч проти «Баварії»

«Вільярреал» виграв перший чвертьфінальний матч проти «Баварії»

Поділитись новиною

У середу ввечері «Вільяреал» виграв удома у мюнхенської «Баварії» з рахунком 1:0 у першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів після чудової гри на стадіоні «Естадіо де ла Кераміка».

Гол Арнаута Данджуми на восьмій хвилині приніс іспанським чемпіонам Ліги Європи перемогу, але можна сказати, що підопічним Унаї Емері не пощастило, вони могли створити її більш вагомий доробок на наступний матч.

Данжума відкрив рахунок на восьмій хвилині, після пасу Дані Парехо направив м’яч повз Мануеля Нойєра.

«Вільярреал» виглядав упевнено хоч м’ячем і володіла «Баварія», але, схоже, вони не уявляли, що з ним робити.

Коклен подвоїв перевагу «Вільярреала» за чотири хвилини до перерви, коли його навіс ліворуч залетів за комір Нойєра і влучив у дальній кут воріт, але гол не був зарахований, тому що нападник Жерар Морено знаходився в офсайді на ранній стадії атаки.

Ситуація для «Баварії» не покращала у другому таймі. Морено влучив у штангу з 20 метрів, гра залишалася відкритою, Баварія прагнула забити, а Вільярреал намагався скористатися вільним простором на контратаках.

Більше голів не було, результат протистояння буде зрозумілим наступного вівторка в Німеччині.

У паралельному матчі «Реал Мадрид» впевнено обіграв «Челсі», з рахунком 1:3, завдяки хет-трику Бензема.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.