Home > Єврокубки > «Вест Хем» зіграв «Ліоном» у нічию у меншості

«Вест Хем» зіграв «Ліоном» у нічию у меншості

Поділитись новиною

Гравці «Вест Хема» зберегли свої надії на вихід до першого європейського півфіналу з 1976 року, зігравши внічию у першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи з «Ліоном» на лондонському стадіоні.

Червона картка Аарона Крессвелла за те, що він збив Мусу Дембеле, на додаток першого тайму, знизили шанси Девіда Мойєса на хороший результат у матчі.

Незважаючи на невдачу, Джаррод Боуен вивів «Вест Хем» вперед через сім хвилин після початку другого тайму, використавши помилку Джерома Боатенга у своєму штрафному майданчику.

Але це був рідкісний проблиск атакуючих дій господарів поля, які змушені були захищатися подовгу. Їхня оборона зрештою була прорвана орендованим півзахисником «Тоттенхема» Тангі Ндомбеле.

Якщо і є якась розрада, враховуючи те, як розвивалася гра, то це те, що у команди Прем’єр-ліги все ще є шанс, на відміну від останнього випадку, коли «Вест Хем» вийшов у європейський чвертьфінал, тоді вони програли з рахунком 4:1 у першому матчі Динамо Тбілісі у 1981 році.

«Це була не дуже хороша гра вцілому, але це була хороша, стійка гра в обороні», – сказав бос «Вест Хема» Мойес.

Захисник Крейг Доусон вважає, що «Вест Хем» виявили «велику мужність», зігравши в нічию незважаючи на червону картку Крессвелла.

«План на гру змінився, ми створили пару моментів і дуже багато працювали, але іншого я і не очікував», – сказав Доусон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.