Home > Єврокубки > Мбаппе розгромив «Реал»
Поділитись новиною

Шедевральний гол на 94-й хвилині завершує демонстрацію чудової гри француза, яка зводить нанівець чудовий матч Куртуа.

«Реал Мадрид» був на межі того, щоб залишити «Парк де Пренс» з нічийним результатом завдяки кращому воротареві планети. 94-а хвилина, яка принесла білій команді стільки слави в її історії, цього разу підвела їх завдяки напору Кіліана Мбаппе, який відповів голом на рятівну для «Мадрида» гру Куртуа у вигляді трьох сейвів та відбитого пенальті від Мессі. Якби не гра Куртуа, рахунок міг би бути розгромним.

У додатковий час Мбаппе отримав м’яч на фланзі, проскочив між Лукасом та Мілітао та пробив між ніг воротареві. Шикарний гол найкращого гравця на даний момент.Варто зазначити, що «ПСЖ» вважали фаворитом, але навіть найпесимістичніші прогнози не очікували такої гри. «Мадрид» ніяк не міг пов’язати три паси поспіль через ефективність французів у пресингу та контролі всього поля.

Це була задушлива перевага, незважаючи на відсутність великої кількості моментів. Майже всі небезпечні моменти походили від Мбаппе, що абсолютно перевершував своїх візаві.

Навіть чудова гра Куртуа на стрічці не дала «Реалу» залишити поле без пропущеного гола. Бельгієць щонайменше тричі рятував «Мадрид» з гри і навіть відбив пенальті від Мессі. Але цього мало задля стримування французького гранда.

Перемога 1:0 дає «ПСЖ» невеликий доробок перед матчем у відповідь. Але чи вистачить цього, щоб пройти досвідчений «Реал» і потрапити до 1/4?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.