Home > Єврокубки > «Лілль» вибиває «Вольфсбург» з Ліги чемпіонів

«Лілль» вибиває «Вольфсбург» з Ліги чемпіонів

Поділитись новиною

«Лілль» зарезервував собі місце у 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів уперше з 2006 року після того, як переміг «Вольфсбург» 3:1 в останній грі групи G у середу.

Обидві команди жваво розпочали зустріч та обмінювалися атаками, але на 11-й хвилині «Лілль» відкрив рахунок завдяки Бураку Йелмазу.

«Вольфсбургу» потрібно було забити два голи, але до перерви не вдалося забити навіть одного.

Господарі були активнішими, у другому таймі, але пропустили двічі, відповівши лише раз. Гол «Вольфсбург» забив надто пізно, і цього було недостатньо, оскільки «Вовкам» була потрібна перемога, щоб зберегти свої шанси на єврокубкову весну.

В результаті «Лілль» посів перше місце в групі G, а «Вольфсбург» – нижній рядок групи в Лізі Чемпіонів. Другими фінішував «Зальцбург», а в Лігу Європи вирушає «Севілья».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.