Home > Єврокубки > «Ліверпуль» та «Сіті» здобули перемогу у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів

Поділитись новиною

У середу «Ліверпуль» вдома обіграв «Вільярреал» з рахунком 2:0 у першому матчі півфіналу Ліги Чемпіонів.

У вівторок «Манчестер Сіті» обіграв «Реал Мадрид» з рахунком 4:3 здобувши гору в іншому півфіналі.

«Вільярреал», який уже обіграв «Ювентус» та мюнхенську «Баварію» цього сезону, мав шанси у першому таймі, але не зміг забити гол.

Їхні зусилля розвалилися протягом двох хвилин, спочатку Первіс Еступян із «Вільярреалу» відбив простріл Джордана Хендерсона у свої ворота на 53-й хвилині, а Садіо Мане зробив рахунок 2:0 лише через дві хвилини.

Червоні женуться за безпрецедентним четверним чемпіонством цього сезону. Вже вигравши Кубок Ліги, вони вийшли у фінал Кубка Англії та відстають від «Манчестер Сіті» на одне очко в АПЛ.

У матчі з «Реалом» «Сіті» вели з рахунком 2:0 лише через 11 хвилин, Кевін Де Брюйне відкрив рахунок ударом головою лише на 92-й секунді гри, а Габріель Жезус забив другий.

Карім Бензема забив у відповідь на 33-й хвилині, «міщани» вели 2:1 йдучи на перерву.

Філ Фоден відновив лідерство «Сіті» у два голи на 53-й хвилині, але «Реал» швидко відповів, Вінісіус Жуніор знову відіграв на один м’яч через дві хвилини. Бернарду Сілва та Бензема забили ще на 74-й та 82-й хвилинах відповідно і встановили остаточний рахунок 4:3.

Матчі у відповідь обох протистоянь пройдуть 3 і 4 травня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.