Home > Єврокубки > Ліга Чемпіонів > Товариш по команді в захваті від Холанда: «Він винятковий гравець»

Товариш по команді в захваті від Холанда: «Він винятковий гравець»

Поділитись новиною

Ерлінг Холанд забив гол у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів між “Манчестер Сіті” та “Баварією” (1:1). Бернарду Сілва тепло відгукнувся про норвежця.

У чвертьфіналі “Манчестер Сіті” впевнено обіграв мюнхенську “Баварію” з рахунком 4:1 і вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів, де зустрінеться з мадридським “Реалом”. Нещодавно своєю формою порадував Ерлінг Холанд.

Його одноклубник Бернардо Сілва вражений грою норвезького суперснайпера.

« У нашій команді є винятковий гравець, тому нам комфортно також захищатися трохи далі. У нас більше місця, і цей швидкий «звір» плюс Кевін Де Брюйне змінять ситуацію. Цей дует дуже небезпечний .

Ерлінг Холанд забив 48 голів і віддав шість асистів у 41 грі цієї кампанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.