Home > Єврокубки > «Лейпциг» вирвав перемогу над «Рейнджерс»

«Лейпциг» вирвав перемогу над «Рейнджерс»

Поділитись новиною

Гол Анхеліньйо наприкінці матчу допоміг «Лейпцигу» здобути перемогу у першому матчі півфіналу Ліги Європи з рахунком 1:0 над «Рейнджерс» з рахунком 1:0.

«Ред Буллз» мотивовано стартували на рідному полі і після стартового свистка придавили «Рейнджерс».

«Лейпциг» домінував у володінні м’ячем, але йому не вистачало креативу, щоб подолати добре розташовану оборону «Рейнджерс».

Таким чином, господарям довелося йти на перерву між таймами при рахунку 0:0, оскільки удари Крістофера Нкунку, Конрада Лаймера та Анхеліньо були заблоковані.

У другому таймі «Рейнджерс» яскраво розпочали і створили перший явний момент у грі на 49-й хвилині, коли Райан Кент обіграв захист «Лейпцига», перш ніж пробити з гострого кута.

«Лейпциг» добре відповів через чотири хвилини після того, як воротареві «Рейнджерс» Аллану МакГрегору довелося відбити удар Нкунку з 17 метрів.

Господарі передали контроль, але створили найкращі моменти, «Лейпциг» мав відкрити рахунок на 70-й хвилині, але Нкунку не зміг потрапити у порожні ворота. «Рейнджерс» продовжували грати на контратаках.

Гол був забитий, коли «Рейнджерс» здавалося б вибили м’яч після кутового на їх ворота, але виніс припав на ногу Анхеліньйо, який на 85-й хвилині відправив м’яч повз Макгрегора в лівий нижній кут.

В результаті «Лейпциг» зіграє з невеликою перевагою у другому матчі наступного четверга.

«Рахунок лише 1:0. Ми знаємо, що за рахунку 1:0 перед грою у відповідь ми все ще не в безпеці», — сказав капітан «Рейнджерс» Джеймс Таверньє.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.