Home > Єврокубки > «Айнтрахт» у меншості зіграв у нічию з «Барселоною»

«Айнтрахт» у меншості зіграв у нічию з «Барселоною»

Поділитись новиною

У четвер у першому матчі чвертьфіналу Ліги Європи «Айнтрахт» зіграв 1:1 з «Барселоною» у меншості.

Чудовий дальній удар Ансгара Кнауфа невдовзі після перерви підвищив ймовірність першої поразки «Барселони» з грудня.

Але Торрес блискуче зіграв із Френкі де Йонгом і забив гол у відповідь.

Господарі залишилися в меншості, але Барса не змогла цим скористатися.

Гол колишнього нападника «Манчестер Сіті» Торреса означає, що іспанська команда, яка тепер не програвала у 22 іграх і омолодилася під керівництвом тренера Хаві, буде фаворитом на вихід у півфінал, коли вони знову зустрінуться у матчі-відповіді на «Камп Ноу» наступного четверга з «Айнтрахтом».

«Ми зіграли внічию 1:1 з «Барселоною», але трохи розчаровані, бо грали дуже добре та не реалізували багато моментів. Ми повинні розвинути цей результат у матчі-відповіді наступного тижня. Сьогодні ми показали, що можемо може тримати темп із однією з найкращих команд світу», – сказав воротар Франкфурта Кевін Трапп.

«Ми знали, що Франкфурт – сильна команда, особливо з уболівальниками на рідній землі. Нам потрібен був час, щоб закріпитися у грі, але я думаю, що 1:1 — гідний результат», — сказав воротар «Барселони» Тер Штеген.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.