Home > Трансфери > «Барселона» продовжить контракт Дембеле та залише Лангле

«Барселона» продовжить контракт Дембеле та залише Лангле

Поділитись новиною

«Барселона» погоджується з умовами продовження Дембеле. Наступного літа нападник мав стати вільним агентом, але клуб погодився на п’ятирічний продовження контракту з форвардом, повідомляє Sport.

Ключовою частиною угоди є згода Дембеле на нижчу зарплату, щоб залишитися на «Камп Ноу», очікується, що це оголошення буде зроблено наступного тижня.

Було припущення, що гравець рухається до статусу вільного агента, а переговори про продовження затягуються, однак це вже не так.Лангле теж не хоче від’їзду з Барселони.

За словами Marca, центральний захисник «Барселони» Клемент Лангле не хоче покидати клуб цієї зими, але його намір залишитись може ускладнити трансферні плани «Барселони».

Основна частина плану організації зі скорочення боргу при одночасному поліпшенні складу полягає в тому, щоб позбутися гравців, які, як вважається, отримують заробітну плату більше, ніж вони варті для команди. Лангле, запасний захисник цього року, відповідає цим вимогам, але, схоже, він не готовий розлучатися зі своїм поточним контрактом на «Камп Ноу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

Офлайн 7 години

DENITOS

0
Коментарі: 0Публікації: 657Реєстрація: 30-11-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

Реєстрація
*
*
*
*

Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: