Home > Топ новина > Ювентус визначився з Суперлігою

Ювентус визначився з Суперлігою

Поділитись новиною

Ювентус офіційно оголосив про початок процесу виходу з Суперліги. Водночас «Стара синьйора» наголошує, що для цього потрібна згода «Барселони» та «Реала».

Коли у квітні 2021 року численні клуби оголосили про намір створити новий європейський турнір, уболівальники по всьому світу здивовано протирали очі. Через фанатський бунт англійські клуби швидко вийшли з проекту Суперліги . Зрештою, залишилося лише три засновники: Реал Мадрид, ФК Барселона та Ювентус .

Ще в червні «Стара синьйора» оголосила про початок переговорів з рештою учасників, а минулого четверга італійці оголосили про рішення.

«Після цих обговорень і беручи до уваги деякі розбіжності в тлумаченні контрактів, застосовних до проекту Суперліги, Ювентус підтверджує, що він ініціював процедуру виходу з проекту Суперліги, нагадуючи, що згідно з чинними контрактними положеннями, щоб вихід із проекту Суперліги набув чинності, потрібне попереднє схвалення Реал Мадрида, ФК Барселона та інших клубів, які беруть участь у проекті Суперліги.

Як відреагує іспанський гранд, поки невідомо. Однак, схоже, на даний момент Суперліга не має права на існування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 515Реєстрація: 15-03-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: