Пройшло майже два роки з того часу, як початковий проект Суперліги був розгромлений після виходу клубів АПЛ, а також «Інтера», «Мілана» та «Атлетико Мадрид», внаслідок чого «Ювентус», «Реал Мадрид» та «Барселона» залишилися єдиними трьома клубами, які підтримали Суперлігу.
Тріо продовжують роботу над проектом, призначення Бернда Райхарта новим генеральним директором A22 Sports Management, компанії, що стоїть за Суперлігою.
Фанати, особливо у Англії, рішуче заперечували початковий проект: люди затопляли вулиці, звинувачуючи свої клуби і зрештою переконали їх відмовитися від проекту.
Основна причина, з якої вони не хотіли брати участь у змаганні, полягала в тому, що первісна Суперліга була б закритим турніром, у якому брали б участь лише елітні європейські клуби, які могли б брати участь у ній незалежно від їхніх результатів у національних лігах.
10 принципів, представлених тепер, доводять, принаймні, що клуби Суперліги отримали уроки зі своїх помилок, оскільки новий проект відкритий для 60-80 клубів, а кваліфікація заснована на внутрішніх результатах.
Чи це означає, що Європейська Суперліга відбудеться? Поки що зарано говорити, оскільки судовий позов все ще триває.
31 січня 2023 року «Ювентус», «Реал Мадрид» та «Барселона» виграли апеляцію проти УЄФА в мадридському суді, який ухвалив, що УЄФА не має повноважень накладати санкції на клуби та гравців, які беруть участь у новому змаганні.
Пізніше цього року Суд Європейського Союзу може ухвалити рішення про незаконність монополії УЄФА, що несумісне з рамками основних свобод, принципів та цінностей, що лежать в основі ЄС.
Рішення Європейського суду очікується найближчими місяцями, це стане справжнім поворотним моментом у справі, яка може назавжди змінити вигляд європейського футболу.