Home > Топ новина > Сенегал обіграв Єгипет та виграв фінал AFCON

Сенегал обіграв Єгипет та виграв фінал AFCON

Поділитись новиною

Сенегал виграв Кубок африканських націй після перемоги над Єгиптом у фіналі з пенальті у неділю ввечері.

Гра завершилася з рахунком 0:0 на 120 хвилині, причому найбільший шанс на перемогу виходив від пенальті Сенегалу, який не забив Садіо Мане на 7 хвилині.

Після напруженої післяматчевої серії пенальті Мане зміг виправити свою попередню помилку, забити вирішальний гол та виграти трофей для Сенегалу.

Мохамед Салах мав виконати п’ятий пенальті за збірну Єгипту, але так і не отримав цієї нагоди.

Це був чудовий турнір, в якому суперзірки «Ліверпуля» були в центрі подій протягом останнього місяця.

Салах і Мане тепер повернуться до «Ліверпуля» після того, як за останній місяць стали зірками Кубка африканських націй.

Наступний матч «Ліверпуля» відбудеться у четвер на «Енфілді» проти «Лестер Сіті». Медична бригада, безперечно, огляне двох гравців, коли вони повернуться до Мерсісайда, щоб дізнатися, чи потрібен їм відпочинок, перш ніж відновити виступи за свій клуб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.