Home > Топ чемпіонати > Томас Мюллер відсвяткував свій 400-й матч у Бундеслізі

Томас Мюллер відсвяткував свій 400-й матч у Бундеслізі

Поділитись новиною

Томас Мюллер з мюнхенської «Баварії» відсвяткував свій 400-й матч у Бундеслізі голом та передачею у матчі з «Вольфсбургом», який закінчився з рахунком 4:0 у п’ятницю і вийшли на зимову перерву лідером турнірної таблиці з перевагою у дев’ять очок .

Мюллер відкрив рахунок на сьомій хвилині після того, як голкіпер Коен Кастілс парирував удар Сержа Гнабрі.

Потім він віддав гольовий пас на Упамекано, таким чином другий гол на 57-й хвилині матчу не забарився.

У матчі голами відзначилися також Лерой Сане та Роберт Левандовський, довівши рахунок до розгромного.

«Баварія» пішла на зимову перерву беззаперечним лідером, за нею розташувалася «Борусія Дортмунд», відстаючи на 9 очок. Турнірну таблицю замикає «Гройтер» лише з 4 пунктами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.