Home > Топ чемпіонати > Різка реакція президента ПСЖ. «Мене це смішить»

Різка реакція президента ПСЖ. «Мене це смішить»

Поділитись новиною

Девід Орнштейн повідомив, що Насер Аль-Хелаїфі приєднався до переговорів щодо поглинання Манчестер Юнайтед. Важливу роль у цьому мав зіграти президент ПСЖ. Тепер і сам висловився з цього приводу.

Американська сім’я Глейзерів намагається продати Манчестер Юнайтед . Через кілька місяців на столі залишилося дві пропозиції – одна від британця сера Джима Реткліффа, а друга – від шейха Джассіма.

Член королівської сім’ї Катару нещодавно зробив пропозицію на суму близько 5 мільярдів фунтів стерлінгів. Шейх хотів би отримати всі акції клубу з Олд Траффорд. Однак особисто він ніколи не зустрічався з Глейзерами. Девід Орнштейн оголосив, що Нассер Аль-Хелаїфі допоможе йому очолити Манчестер Юнайтед.

Президент ПСЖ заперечував, що він буде відігравати надзвичайно важливу роль у цьому процесі. Він говорить лише про консультації, в чому немає нічого особливого.

«ПСЖ — мій клуб, і він у моєму серці. Я не маю нічого спільного з Юнайтед. Я просто висловив свою думку, а потім [вони кажуть], мабуть, я керую угодою. Це жарт. – сказав Аль-Хелаіфі .

«Мене це смішить. Я катарець, так? Якщо мене запитують про мою думку, я їм відповідаю. Всі, не тільки Юнайтед. Я передам їм свій досвід. Ось і все , – додав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

Офлайн 16 години

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 434Реєстрація: 15-03-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: