Home > Топ чемпіонати > «Реал» скандально обіграв «Сельту»

«Реал» скандально обіграв «Сельту»

Поділитись новиною

«Реал» відірвався від «Севільї» на 12 очок і випередив «Барселону» на 15 очок завдяки неоднозначній перемозі над «Сельтою» в гостях з рахунком 2:1 у суботу.

Суддя Гонсалес Фуентес призначив цілих три пенальті для «Реала» і відмінив гол «Сельти» через офсайд.

Карім Бензема вивів «Реал Мадрид» вперед на 19-й хвилині з пенальті після того, як Ноліто нібито сфолив на Едераї Мілітао.

«Сельті» вдалося зрівняти рахунок, але рефері не зарахував гол головою Тьяго Гальхардо через можливий офсайд у Яго Аспаса.

«Сельта» зрівняла рахунок на 52-й хвилині, Ноліто забив з близької відстані, а Бензема не реалізував другий пенальті, призначений на 63-й хвилині після того, як Родріго був збитий з ніг, француз реалізував свій третій пенальті у другій половині матчу, пенальті, який був призначений за неоднозначних обставин.

Жоао Фелікс та Луїс Суарес забили по два голи та «Атлетіко Мадрид» виграв удома у «Алавеса» з рахунком 4:1.

«Барселона» прийме “Севілью» в неділю, а «Реал Сосьєдад» зіграє з «Еспаньолом» у понеділок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.