Home > Топ чемпіонати > Перемога «Ліверпуля» у дербі вибила «Евертон» у зону вильоту

Перемога «Ліверпуля» у дербі вибила «Евертон» у зону вильоту

Поділитись новиною

«Ліверпуль» не відстав від «Манчестер Сіті» після домашньої перемоги над місцевим суперником «Евертоном» з рахунком 2:0 у мерсісайдському дербі.

Перемога означає, що «Ліверпуль» відстає від «Сіті» всього на одне очко, вони сподіваються виграти чотири титули цього сезону, «Евертон» опустився в трійку найгірших після перемоги «Бернлі» раніше того ж дня.

«Ліверпуль» володів 82 відсотками м’яча проти своїх сусідів, але лише на 62-й хвилині лівий захисник Ендрю Робертсон відкрив рахунок.

Луїс Діас посприяв другому голу «Ліверпуля» його ефектний удар через себе, був ідеальним пасом на Дивока Орігі, який закріпив перемогу.

У суботу Габріель Жезус забив чотири голи, коли «Манчестер Сіті» обіграв «Вотфорд» з рахунком 5:1.

Бразилець забив на 4-й, 23-й та 52-й хвилинах, а також реалізував пенальті на 49-й хвилині, команда Хосепа Гвардіоли насолоджувалася легкою перемогою перед першим матчем півфіналу Ліги чемпіонів у вівторок проти «Реала».

Крістіан Пулішич забив гол на 90-й хвилині, що принесло «Челсі» домашню перемогу з рахунком 1:0 над «Вест Хемом». Жоржиньйо не реалізував пенальті хвилиною раніше після того, як Крейг Доусон, якого видалили з поля, повалив Ромелу Лукаку, позбавивши його можливості забити гол.

«Арсенал» піднявся на четверте місце і практично поклав край надіям «Манчестер Юнайтед» на потрапляння в топ-4 перемогою з рахунком 3:1 на стадіоні «Емірейтс».

Хоча сотий гол у кар’єрі Кріштіану Роналду у Прем’єр-лізі вселив надію «Юнайтед» на 34-й хвилині, Бруну Фернандеш не реалізував пенальті на користь гостей, а Граніт Джака забезпечив «Арсеналу” велику перемогу за 20 хвилин до кінця гри.

«Тоттенхему” пощастило зіграти внічию 0:0 з “Брентфордом”, у якого у стартовому складі був колишній гравець “шпор” Крістіан Еріксен.

«Ньюкасл Юнайтед» продовжив відмінну другу половину сезону та виграв 10 з останніх 14 ігор завдяки виїзній перемозі над «Норвічем» з рахунком 3:0 завдяки двом голам Жолінтону та одному голу Бруно Гімарайнша.

«Лестер Сіті” та «Астон Вілла” зіграли внічию 0:0, хоча результат як мінімум перервав серію з чотирьох поспіль поразок гостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.