Home > Топ чемпіонати > Мбаппе обіграв «Ренн»
Поділитись новиною

Кіліан Мбаппе, забив гол у компенсований час і приніс «Парі Сен-Жермен» перемогу над «Ренном» з рахунком 1:0 у п’ятницю ввечері, у 24-му раунді Ліги 1.

Три очки та відсутність травм були метою «Парі Сен-Жермен» у п’ятницю ввечері — лише за чотири дні до вирішального матчу Ліги чемпіонів із «Реалом».

Вибір команди Маурісіо Почеттіно припускав, що його увага була зосереджена виключно на підопічних Бруно Дженезіо, які самі прагнули перемогти лідерів ліги.

Хаві Сімонс отримав свій перший старт в основі «ПСЖ» у Лізі 1, 18-річний голландець грав по правій бровці в атаці разом із Ліонелем Мессі та Кіліаном Мбаппе.

«Ренн» виглядав загрозливо на контратаках із самого початку. Під час тайму «ПСЖ» почав домінувати у володінні м’ячем, але йому не вистачало інтенсивності та будь-якої реальної загрози для воріт, що розчарувало вболівальників «Парк де Пренс». Мессі та Мбаппе почали активнічати, зробивши кілька поступів, але загалом «ПСЖ» не зміг пробити добре натреновану та компактну задню лінію «Ренна».

У другому таймі «Ренн» був близький до того, щоб вийти вперед, але Гаетан Лаборд ударом головою не влучив у ворота. Потім Мбаппе втратив шанс для «ПСЖ», але не пробив воротаря. За хвилину француз нарешті забив м’яч у сітку, але правда з офсайду.

Почеттіно випустив Джіні Вейналдума та Анхеля Ді Марію за 25 хвилин до кінця гри, щоб спробувати допомогти своїй команді перемогти, але жоден з гравців не вплинув на гру.

Час спливав, а «Ренн», здавалося б, був щасливий покинути столицю насилу заробленим очком, але «ПСЖ» забив на 93-й хвилині, коли Мессі відпасував Мбаппе, а останній успішно забив.

Кіліан Мбаппе знову став людиною, яка витягла для «ПСЖ» перемогу і відправила вболівальників «Парк де Пренс» додому щасливими. 23-річний футболіст забив 12 голів у чемпіонаті цього сезону і перебуває у чудовій формі, щоб битися з «Реалом» у вівторок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.