Home > Топ чемпіонати > Манчестер Сіті відхилив початкову пропозицію ПСЖ про трансфер

Манчестер Сіті відхилив початкову пропозицію ПСЖ про трансфер

Поділитись новиною

Парі Сен-Жермен зробив першу пропозицію про трансфер Бернарду Сілви, повідомляє Foot Mercato. В обмін вони запропонували Манчестер Сіті Джанлуїджі Доннарумму і Марко Верратті. «Городяни» таку пропозицію відхилили без вагань.

Як повідомляють журналісти порталу “Foot Mercato”, Парі Сен-Жермен зробив першу трансферну пропозицію Бернарду Сілві . В обмін на португальця запропонували Манчестер Сіті Джанлуїджі Доннарумму і Марко Верратті. Керівництво «Городян» без вагань відкинуло таку пропозицію і дало зрозуміти, що їх цікавить лише готівка.

ПСЖ вже давно серйозно цікавиться Бернарду Сілвою. У Парижі португальця розглядають як наступника Ліонеля Мессі. Сам гравець “Манчестер Сіті” нібито зацікавлений у переході до чемпіона Франції, повідомляє “Foot Mercato”.

Загалом у минулому сезоні Бернарду Сілва провів 55 матчів. За цей час він забив сім голів і зробив вісім результативних передач. Портал “Transfermarkt” оцінює португальця в 80 мільйонів євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

Офлайн 13 години

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 439Реєстрація: 15-03-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: