Home > Топ чемпіонати > «Леверкузен» обіграв «Штутгарт» та закріпив за собою третє місце у Бундеслізі

«Леверкузен» обіграв «Штутгарт» та закріпив за собою третє місце у Бундеслізі

Поділитись новиною

Леверкузенський «Байєр» здобув четверту поспіль перемогу в Бундеслізі, обігравши в суботу в 22-му турі «Штутгарт» з рахунком 4:2.

«Байєр» контролював володіння м’ячем із самого початку та отримав свій перший шанс на 13-й хвилині, коли Патрік Шик з гострого кута вдарив у зовнішній бік штанги.

Через дев’ять хвилин «Штутгарт» створив небезпечний момент, Тьяго Томас забив відправив м’яч у перекладину.

Незадовго до перерви рахунок відкрили господарі: пас Роберта Андрича дозволив Діабі забити гол.

Тим не менш, «Штутгарт» чудово розпочав другий тайм, Тьяго Томасу, зрівняв рахунок на 49-й хвилині.

Однак це була недовга радість для «Штутгарта», оскільки через чотири хвилини «Леверкузен» відновив своє лідерство в один гол, Амін Адлі забив головою після пасу Керема Демірбая зі штрафного.

Потім «Леверкузен» відступив, щоб захистити свою перевагу 2:1, але «Штутгарт» не зміг скористатися перевагою.

Гра знову пожвавилася на заключному етапі, коли Флоріан Вірц подвоїв перевагу ліверкузенців на 86-й хвилині.

«Штутгарт» скоротив рахунок завдяки Тіаго Томасу, але «Байєр» поставив результат поза сумнівами за одну хвилину до кінця, коли Шік забив після гольової передачі Вірца і зафіксував остаточний рахунок 4:2.

«Незважаючи на те, що «Штутгарт» добре оборонявся, нам удалося забити чотири голи. Ми здобули уроки з минулого і негайно відреагували на голи “Штутгарта”, – сказав головний тренер «Леверкузена” Херардо Сеоан.

В іншому місці «Вольфсбург» здобув другу перемогу поспіль: голи новачків Макса Крузе та Доді Лукебакіо дозволили обіграти «Айнтрахт» у Франкфурті з рахунком 2:0.

«Боруссія Менхенгладбах» завершила свою безвиграшну серію після перемоги над «Аугсбургом» з рахунком 3:2, а «Фрайбург» розділив очки з «Майнцем» після нічиї 1:1.

«РБ Лейпциг» застрибнув у четвірку найкращих, обігравши «Кельн» з рахунком 3:1 у п’ятничній грі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.