Home > Топ чемпіонати > Ла-Ліга > Ян Облак повернувся до гри після тримісячної перерви

Ян Облак повернувся до гри після тримісячної перерви

Поділитись новиною

Ян Облак отримав травму хребта під час матчу Атлетіко Мадрид з ФК Барселона в квітні. Словенець повернувся до строю в недавньому товариському матчі проти Манчестер Сіті, в якому він відіграв один тайм.

Ян Облак не дограв на полі попередній сезон. У квітневому матчі проти “Барселони” (0:1) голкіпер мадридського ” Атлетіко” отримав травму хребта.

Розглядалися навіть операції, але зрештою операції вдалося уникнути. Однак словенський голкіпер надовго залишився поза грою, а його місце зайняв Іво Грбіч. Однак на цьому очікування Дієго Сімеоне закінчилося. 30-річна зірка Рохібланкос була достатньо підготовлена, щоб відіграти весь перший тайм товариського матчу проти Манчестер Сіті (2-1). Він не пропустив жодного гола, а після зміни сторін був замінений на вже згаданого Грбіча.

Хорват забезпечує «Атлетіко» солідний рівень з квітня, але Облак є одним із найкращих професіоналів у світі. З ним – якщо він повернеться до високої форми – Рохібланкос знову можуть розраховувати на боротьбу за трофеї.

Минулого сезону Облак провів 38 матчів у всіх турнірах. У 16 з них він залишив ворота сухими.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.