Home > Топ чемпіонати > Ла-Ліга > Барселона близька до ще одного трансферу

Барселона близька до ще одного трансферу

Поділитись новиною

Каталонський Sport повідомляє, що Барселона близька до досягнення угоди з Жироною щодо підписання Оріоля Ромеу. Чемпіон Іспанії впевнений, що оголошення про трансфер може відбутися вже в п’ятницю.

Барселона зупинила свій вибір на Оріолі Ромеу, тому що була змушена відмовитися від набагато дорожчих варіантів, таких як Джошуа Кімміх. Предметом розбіжностей у переговорах із Жироною стала трансферна клаусула 31-річного гравця у розмірі 8 мільйонів євро. «Блауграна» не була готова платити таку суму, а «Жирона» не хотіла йти на поступки.

Однак після тривалих переговорів обидва клуби домовилися про умови угоди, яка в кінцевому підсумку становитиме 8 мільйонів євро, але частина цієї суми буде гарантована, а інша частина виплачена у вигляді бонусів. Це означатиме, що Барселоні не доведеться платити так багато наперед, і Жирона нарешті отримає те, чого хотіла.

Зараз точаться дискусії щодо відсоткового розподілу цієї суми. Хоча остаточна угода ще не досягнута, все вказує на те, що угода включатиме 4 мільйони євро, сплачені авансом, плюс 4 мільйони євро додатково. Sport стверджує, що трансфер Ромеу може бути оформлений у п’ятницю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

Офлайн 13 години

admin

0
Коментарі: 0Публікації: 512Реєстрація: 15-03-2021

Поділитись новиною