Home > Топ чемпіонати > Капітан “Реала” відхилив пропозицію з Саудівської Аравії

Капітан “Реала” відхилив пропозицію з Саудівської Аравії

Поділитись новиною

Як повідомляє іспанська щоденна газета MARCA, Карім Бензема відхилив пропозицію з Саудівської Аравії та незабаром продовжить свій контракт з “Реалом” ще на один сезон. Однак француз не замикається на Близькому Сході, коли йдеться про більш віддалене майбутнє. Кажуть, що 35-річний футболіст може відкрити футбольну академію в цій країні.

Як повідомляє іспанська щоденна газета MARCA, Карім Бензема відхилив фінансово спокусливу пропозицію від одного з клубів Професійної ліги Саудівської Аравії та зрештою продовжить свій контракт з « Реалом» ще на один сезон. Однак француз не закривається на співпрацю з Саудівською Аравією в майбутньому.

Ходять чутки, що центрфорвард може вийти в стартовий склад і стати обличчям футбольної академії країни. Наразі він зосереджується на королівській команді, де досі залишається незамінним у лінії атаки.

Чинний контракт Каріма Бензема з “Реалом” закінчується 30 червня 2023 року – але рішення вже прийнято – контракт між сторонами буде продовжено ще на одну кампанію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 241Реєстрація: 15-03-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: