Home > Топ чемпіонати > Канселу: У Баварії все налаштовано на успіх

Канселу: У Баварії все налаштовано на успіх

Поділитись новиною

Жоау Канселу приєднався до мюнхенської “Баварії” в останній день січневого трансферного вікна. Захисник розповідає про те, що його найбільше вразило в Баварії.

Жоау Канселу став героєм топового переходу в зимове трансферне вікно. В останній день січня португалець був орендований з Манчестер Сіті мюнхенською Баварією . Ключовим фактором завершення цієї операції стало його незадоволення резервною роллю.

Не виключено, що баварці підпишуть Кансело на постійній основі. У контракті між клубами є пункт про викуп, хоча керівництво чемпіона Німеччини планує домовитися про більш вигідні умови.

Канселу ще не забезпечив собі постійне місце в складі Баварії. Незважаючи на це, він вважає свій старт у новій команді успішним.

« Мій старт у Баварії був позитивним. У футболістів завжди є період акліматизації. Тому я намагався якомога швидше інтегруватися в команду, познайомитися з новими колегами та системою. На рівні команди та на особистому рівні поки що справи йдуть дуже добре . Коли я отримав можливість приєднатися до цього великого клубу, я відразу прийняв пропозицію. Я вже був в Іспанії, Італії та Англії, а тепер я хотів відчути футбол у Німеччині . Для мене честь бути тут. Ми можемо виграти будь-кого.

« У Баварії все і всі налаштовані на абсолютний успіх. Тут люди дуже старанно працюють на кожному тренуванні – мені дуже подобається такий менталітет. Я щасливий бути тут і грати за цю чудову команду .

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

0
Коментарі: 0Публікації: 221Реєстрація: 15-03-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: