Home > Топ чемпіонати > «Інтер» розгромив «Ювентус» в італійському дербі

«Інтер» розгромив «Ювентус» в італійському дербі

Поділитись новиною

Перша домашня поразка «Ювентуса» в Дербі Італії з 2012 року призвела до того, що «Б’янконері» практично вибули з чемпіонських перегонів Серії А за сім матчів, що залишилися.

Це був важливий матч для обох сторін, тому що «Інтер», який посів третє місце, відставав від лідера «Наполі» на шість очок перед недільною грою, а «Ювентус» посідав четверте місце, відстаючи на одне очко від «Інтера».

Лаутаро Мартінес з «Інтера» отримав попередження у перші хвилини, за удар Мануеля Локателлі по обличчю, а за кілька хвилин італійського гравця було замінено через травму коліна.

Перед перервою панував хаос, арбітр призначив «Інтеру» пенальті після перегляду VAR. Удар Чалханоглу був відбитий Войцехом Щесни, але VAR показав, що пенальті треба перебити, оскільки Маттейс де Лігт вторгся у штрафний майданчик, перш ніж турок ударив по м’ячу. Чалханоглу із другої спроби забив.

Після перерви «Ювентус» упустив кілька моментів: Душан Влахович пробив повз ворота, а голкіпер «Інтера» Самір Ханданович відбив удар Дениса Закарії у штангу.

Після перемоги «Інтер», як і раніше, посідає третє місце з 63 очками, випереджаючи «Ювентус» на чотири очки.

Також у неділю «Наполі» умовно піднявся на перше місце після перемоги над «Аталантою» з рахунком 3:1, «Партенопеї» посіли перше місце з більшою різницею м’ячів над «Міланом», який у понеділок приймав «Болонью».

В іншому місці «Рома» виграла у «Сампдорії» з рахунком 1:0 завдяки удару Генріха Мхітаряна, хет-трик Бето допоміг «Удінезе» розгромити «Кальярі» з рахунком 5:1, а «Фіорентина» обіграла «Емполі» з рахунком 1:0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.