Home > Топ чемпіонати > «Хоффенхайм» програв «Лейпцигу» у боротьбі за потрапляння до трійки найкращих у Бундеслізі

Поділитись новиною

«Лейпциг» скоротив відставання від трійки найкращих у Бундеслізі до одного очка після того, як на закритті 29-го туру в неділю обіграв «Хоффенхайм» з рахунком 3:0.

«Ред Буллз» чудово стартували на рідному полі і відкрили рахунок лише через п’ять хвилин після початку зустрічі, коли у Крістофера Нкунку був весь час і простір, щоб направити м’яч із дев’яти метрів у правий верхній кут.

«Лейпциг» набрав обертів і подвоїв свою перевагу на 20-й хвилині, коли Марсель Хальстенберг скористався рикошетом і пробив лівою ногою зі штрафного майданчика.

«Хоффенхайм» спробував взяти гру, але «Лейпциг» забив третій м’яч незадовго до перерви після того, як Мохамед Сімакан перехопив атаку «Хоффенхайма” і відпасував на Нкунку, зкидання головою якого дозволила Домініку Собослаю розстріляти ворота з дуже близької відстані.

Після перерви «Лейпциг» передав контроль м’яча, але при цьому «Хоффенхайм» нічого не міг вдіяти.

«Хоффенхайм» прийняв свою третю поразку поспіль, у той час як «Лейпциг» здобув другу перемогу поспіль, вчинивши тиск на «Байєр» з Леверкузена, який посів третє місце.

«Ми показали чудовий виступ зі стартового свистка. Мені дуже подобається, як хлопці реалізували нашу стратегію», – сказав тренер «Лейпцигу» Доменіко Тедеско.

«Якщо вам забили два м’ячі протягом 20 хвилин, ви повинні відмовитись від свого початкового плану на гру. Ми так і не закріпилися у грі і не створили жодної небезпеки. 3:0 після перерви зруйнували усі наші надії», – сказав тренер «Хоффенхайму» Себастьян Хенесс.

В іншому місці «Байєр» з Леверкузена зіграв у нічию з «Бохумом», який нещодавно отримав підвищення, і втратив очки в гонитві за фінішом у трійці найкращих, у той час як шикарний гол Нільса Петерсена допоміг «Фрайбургу» здобути виїзну перемогу з рахунком 2:1 над «Айнтрахтом» з Франкфурта.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.