Home > Топ чемпіонати > Серія A > Гол Влаховича врятував «Ювентус» у Серії А

Гол Влаховича врятував «Ювентус» у Серії А

Поділитись новиною

Присутність легенди «Ювентуса» Дель П’єро (що стало його першим поверненням на стадіон «Альянц» після його відходу в 2012 році) не дало хорошого результату його колишньому клубу, оскільки в суботу «б’янконери» зіграли внічию 1:1 з «Болоньєю».

«Юве» приймає «Болонью» без Федеріко К’єзи та Мануеля Локателлі.

Після безгольового першого тайму гості вийшли вперед одразу після перерви, коли Роберто Соріано віддав розрізну передачу на Арнаутовича, колишня зірка китайської Суперліги обійшла воротаря Войцеха Щесни і забив гол.

На 80-й хвилині розгорнувся справжній хаос – Адама Сумаоро збив Альваро Морату, а Хуан Куадрадо вдарив у перекладину. Однак рефері видалив Сумаоро після перевірки VAR, Гері Медель також був вилучений за суперечки з арбітром у цьому епізоді.

У відчайдушній спробі уникнути домашньої поразки «Ювентус» відкинув обережність і кинувся вперед. Це окупилося на останніх хвилинах, коли акробатичний удар Морати через себе перетворився на результативну передачу для Влаховича, котрий забив головою у порожні ворота.

Після нічиєї «Ювентус», як і раніше, посідає четверте місце з 63 очками, але його перевага перед «Ромою», яка посіла п’яте місце, яка відвідає «Наполі» у неділю, скоротилася до трьох очок.

В іншому матчі удар Чиро Іммобіле допоміг «Лаціо» набрати одне очко, вони зіграли внічию з «Торіно» 1:1.

Також у суботу «Удінезе» обіграв «Емполі» з рахунком 4:1, «Салернітана» на виїзді обіграла «Сампдорію» з рахунком 2:1, «Фіорентина» обіграла «Венецію» з рахунком 1:0, а «Кальярі» обіграла «Сассуоло» з рахунком 1:0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.