Home > Топ чемпіонати > Бундесліга > «Дортмунд» скоротив відставання від «Баварії» завдяки перемозі в Берліні

«Дортмунд» скоротив відставання від «Баварії» завдяки перемозі в Берліні

Поділитись новиною

Марко Ройс зробив дубль, а «Дортмунд» відставання від мюнхенської «Баварії» у Бундеслізі, перемігши «Уніон Берлін» з рахунком 3:0.

«Дортмунд» знав, що перемога дозволить їм наблизитися до «Баварії» в Бундеслізі, і стимул давав себе знати, оскільки вони з самого початку чинили тиск на «Юніон».

Ройс вивів їх уперед, завдавши потужного удару повз Андреас Люте, а лише через п’ять хвилин оформив дубль. Доньелл Мален втратив шанс довести рахунок до розгромного, а «Юніон» був радий почути свисток на перерву.

Удар головою Гриші Премеля та два шанси Шеральдо Беккера натякнули на камбек на початку другого тайму. «Дортмунд» належним чином дав відповідь, на яку не чекали господарі, Рафаель Геррейро забив третю.

Кевін Мёвальд думав, що він повернув інтригу в гру, але VAR скасував його гол головою через фол при наближенні до воріт.

Ройс забив свій 21-й дубль у Бундеслізі, більш як через два роки після його останнього дубля у грудні 2019 року проти «Фортуни Дюссельдорф».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.