Home > Топ чемпіонати > «Боруссія» розгромила «Вольфсбург»

«Боруссія» розгромила «Вольфсбург»

Поділитись новиною

Дортмундська «Боруссія» забила п’ять голів у першому таймі, розгромивши «Вольфсбург» з рахунком 6:1 у Бундеслізі.

Том Роте, Аксель Вітсель, Мануель Аканджі, Емре Джан та Ерлінг Хааланд забили гол у ворота господарів у перші 45 хвилин.

Потім Хааланд забив свій другий гол, а «Дортмунд» – шостий невдовзі після перерви, а Рідл Баку забив пізній втішний гол за «Вольфсбург».

«Дортмунд» залишається другим у таблиці та відстає від мюнхенської «Баварії» на шість очок.

Це вдруге, коли «дортмундці» забили шість м’ячів в одному матчі.

20 лютого «чорно-жовті» розгромили менхенгладбахську «Боруссію» з рахунком 6:0.

Поразка залишає «Вольфсбург» на 13-му місці у Бундеслізі, програвши чотири з останніх п’яти ігор, за цей час вони пропустили 14 голів.

«Ми грали дуже домінантно та забили гарні голи. Я думаю, що ми забезпечили чудову пасхальну суботу для наших уболівальників», – сказав тренер «Боруссії» Марко Роуз.

«Мені нема чого сказати. Це був жахливий виступ у всіх відношеннях. Це був слабкий виступ із нашого боку», – сказав тренер «Вольфсбурга» Флоріан Кохфельдт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.