Home > Топ чемпіонати > «Баварія» обіграла «Борусію» та виграла 10-й поспіль чемпіонський титул

«Баварія» обіграла «Борусію» та виграла 10-й поспіль чемпіонський титул

Поділитись новиною

За три тури до фінішу мюнхенська «Баварія» здобула десятий титул у найвищому дивізіоні Німеччини після перемоги над дортмундською «Боруссією» з рахунком 3:1 завдяки голам Сержа Гнабрі, Роберта Левандовські та Джамаля Мусіали.

Німецькі чемпіони чудово стартували, всього на 15-й хвилині «Классікера» Леон Горецка зробив знижку в центр штрафного майданчика з кутового, який подав Джошуа Кімміх, що дозволило Гнабрі забити ударом з літа у кут воріт.

«Боруссія» кинулася вирівнювати рахунок, на 27-й хвилині, Ерлінг Холанд мав шанс, але не влучив у ворота з десяти метрів.

«Баварці» становили загрозу на контратаках подвоїли свою перевагу на півгодинній позначці тайму, але гол Гнабрі не було зараховано на VAR.

Через чотири хвилини підопічні Юліана Нагельсмана подвоїли перевагу завдяки Левандовському, який скористався пасом Томаса Мюллера та забив свій 33-й гол у сезоні.

Поляк мав шанс потроїти перевагу «Баварії», але перед самою перервою не влучив у ворота.

«Боруссія» яскраво розпочала другий тайм і притиснула «Баварію» в обороні.

Гості були винагороджені за свої зусилля, Кімміх збив Марко Ройса у штрафному майданчику та на 52-й хвилині та заробив пенальті за порушення правил гри. Емре Джан безпомилково скористався штрафним.

«Боруссія» мала золотий шанс зрівняти рахунок, але голкіпер «Баварії» Мануель Нойєр впорався з ударом Ройса з близької відстані.

Холанд змушував оборону «Баварії» працювати на заключному етапі, але гравець збірної Норвегії двічі втратив шанс, а «Баварія» забила, Мусіала, який вийшов на заміну, зробив рахунок 3:1 на табло на 83-й хвилині.

В результаті Нагельсман завоював свій перший титул у Бундеслізі у своєму дебютному сезоні за мюнхенську «Баварію».

«Ми грали добре і заслужили на звання чемпіонів Німеччини. Я дуже радий. Проте ми мали зробити це раніше», — сказав тренер «Баварії» Нагельсманн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.