Home > Топ чемпіонати > «Баварія» обіграла «Аугсбург» та відновила перевагу у дев’ять очок

«Баварія» обіграла «Аугсбург» та відновила перевагу у дев’ять очок

Поділитись новиною

Пізній пенальті Роберта Левандовськи допоміг мюнхенській «Баварії» здобути зароблену перемогу над «Аугсбургом» з рахунком 1:0 у південному дербі в 29-му турі в суботу.

Німецькі чемпіони-рекордсмени домінували у володінні м’ячем із самого початку, але воротар «Аугсбурга» Рафал Гікевич майже нічого не робив у першому таймі.

Підопічні Юліана Нагельсманна яскраво розпочали другий тайм і майже вийшли з вперед на 47-й хвилині, але Гікевич, що летить, відбив небезпечний удар головою Левандовські у штангу.

«Баварія» набрала обертів і створила ще один перспективний момент, знову Гікевичу довелося повністю розтягнутися, щоб відбити дальній удар Джошуа Кімміха.

Тим не менш, «Баварія» змогла перетворити свою перевагу на результат, коли Ріс Оксфорд зіграв рукою по м’ячу у штрафному майданчику, заробивши пенальті.

Левандовський не помилився і відправив земляка Гікевича і м’яч по різних кутах воріт.

Лідери втратили шанс на більшу перемогу, Коман та Кімміх втратили свої шанси на останніх хвилинах гри.

«Ми провели гарну гру протягом усіх 90 хвилин, але, на жаль, не були винагороджені. Ми не змогли скористатися нашими нечисленними моментами, які не так легко здобути у Мюнхені», — сказав головний тренер «Аугсбурга» Маркус Вайнцірль.

«Перший тайм був не дуже хорошим, і нам пощастило, що ми не пропустили гол, але зараз ми знаходимося у фазі, коли йдеться не про гарну гру, а про очки і перемоги», – сказав Нагельсманн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.