Home > Топ чемпіонати > «Арсенал» обігравши «Манчестер Юнайтед» посів 4-е місце

«Арсенал» обігравши «Манчестер Юнайтед» посів 4-е місце

Поділитись новиною

«Арсенал» майже позбавив «Манчестер Юнайтед» надій на потрапляння у четвірку найкращих та підірвав їхні шанси на участь у будь-якому європейському турнірі наступного сезону, перемігши з рахунком 3:1 на стадіоні «Емірейтс».

«Арсенал» швидко вийшов вперед завдяки голу Нуно Тавареса на третій хвилині та пенальті Букайо Сако на 32-й хвилині.

Кріштіану Роналду відіграв один гол за «Юнайтед» на 34-й хвилині, забивши 100-й гол у Прем’єр-лізі у своїй кар’єрі, але після того, як Бруну Фернандеш втратив шанс зрівняти рахунок з пенальті, Граніт Джака забезпечив перемогу «Арсеналу» забивши гол за 20 хвилин до кінця гри.

Ця перемога повертає «Арсеналу» місце в Лізі чемпіонів наступного сезону після того, як «Тоттенхем» зіграв унічию 0:0 з «Брентфордом», у якого у стартовому складі був колишній гравець «Шпор» Крістіан Еріксен.

«Тоттенхему» пощастило уникнути поразки, Гаррі Кейн вибив м’яч з лінії, Тоні в компенсований час головою вдарив у штангу.

«Ньюкасл» продовжив свою відмінну другу половину сезону, перемігши на виїзді «Норвіч» з рахунком 3:0, який (як і «Вотфорд») виглядав приреченим на поразку.

Джолінгтон забив двічі за «Ньюкасл» перед перервою, а Бруно Гімараос забив третій гол за три хвилини другого тайму, а підопічні Едді Хоу здобули 10 перемог і зіграли внічию в останніх 14 матчах.

«Лестер Сіті» та «Астон Вілла» зіграли внічию 0:0, цей результат як мінімум завершує серію з чотирьох поспіль поразок гостей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.