Home > ЧC 2022 > Рюдігер пожертвує зароблені гроші на ЧС-2022 хворим дітям

Рюдігер пожертвує зароблені гроші на ЧС-2022 хворим дітям

Поділитись новиною

Німецький футболіст Антоніо Рюдігер пожертвує всі гроші, які він заробить на чемпіонаті світу у Катарі, на фінансування операцій для дітей у Сьєрра-Леоні. Захисник «Реал Мадрид» підтримуватиме одинадцять дітей у країні, звідки родом його мати.

У січні минулого року Рюдігер у співпраці з німецькою гуманітарною організацією BigShoe вже профінансував серію надзвичайно складних, дорогих і насамперед життєво важливих медичних процедур для дітей.

Вищезгадані одинадцять дітей із Сьєрра-Леоне страждають від вроджених проблем із нижніми кінцівками, і німецький футболіст хоче профінансувати лікування, щоб діти отримали шанс на краще і справедливіше життя.

Такі проблеми зі здоров’ям сильно позначаються на житті дітей не тільки через очевидні фізичні проблеми, але й тому, що ці інвалідності в Сьєрра-Леоні зазнають соціальної стигматизації. Мало того, що пацієнти змушені все життя спиратися на милиці, вони також соціально ізольовані, страждають від знущань у школі і мають мало шансів знайти роботу і вести нормальне життя.

«Боляче бачити обставини, в яких ростуть діти в Сьєрра-Леоні», — пояснив Рудигер, який буде щасливий отримати звістку про те, що операції пройшли успішно. Допомога для мене – справа честі. У майбутньому я хотів би реалізувати ще багато проектів у Сьєрра-Леоні разом зі своєю родиною», — додав він.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

loki

1
Коментарі: 0Публікації: 553Реєстрація: 04-10-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: