Home > ЧC 2022 > Північна Македонія не пустила на ЧС-2022 чемпіонів Європи.

Північна Македонія не пустила на ЧС-2022 чемпіонів Європи.

Поділитись новиною

Чотириразові переможці чемпіонатів світу — Італія пропустять другий поспіль чемпіонат світу після того, як у четвер зазнали шокуючої поразки від Північної Македонії з рахунком 1:0 у плей-офф ЧС-2022.

Після перемоги на Євро-2020 минулого літа кваліфікація на цьогорічний чемпіонат у Катарі здавалася формальністю. Кілька невпевнених матчів, у тому числі дві нічиї зі Швейцарією та нульова нічия з Північною Ірландією, призвели до того, що команда посіла друге місце у своїй кваліфікаційній групі після Швейцарії та вийшла у плей-офф.

Італія виявила ініціативу на початку гри і створила безліч можливостей, завдавши 32 ударів по воротах, але Північній Македонії вдалося перемогти, незважаючи на чотири удари по воротах.

«Сьогодні ми нічого не пропустили, окрім голу. Ми створили багато моментів, але, на жаль, не змогли забити. Велике розчарування. З вересня по сьогодні ми припускалися помилок і поплатилися за них. Я пишаюся командою, яка віддала все. Зрозуміло, що ми знищені та розчавлені. Ми сподіваємося, що ця порожнеча дасть нам поштовх, щоб почати все спочатку», – сказав К’єлліні.

В іншому гучному матчі між Португалією та Туреччиною Отавіо забив один м’яч і віддав ще одну передачу, що дозволило Португалії вийти вперед із рахунком 2:0 у першому таймі. Після того, як у другому таймі Туреччина відіграла м’яч у Бурака Йилмаза, Матеус Нуньєс забив у доданий час і зробив остаточний рахунок 3:1 на користь Португалії.

Португалія тепер зіграє із Північною Македонією 29 березня за місце на чемпіонаті світу з футболу 2022 року.

В інших плей-офф Уельс обіграв Австрію з рахунком 2:1 завдяки дублю Гарета Бейла, а Робін Куейсон забив переможний гол у додатковий час, завдяки чому Швеція перемогла Чехію з рахунком 1:0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.