Home > ЧC 2022 > Колишній президент ФІФА хотів би виключити Іран із чемпіонату світу

Колишній президент ФІФА хотів би виключити Іран із чемпіонату світу

Поділитись новиною

Участь Ірану в чемпіонаті світу ставиться під сумнів з багатьох сторін. Колишній президент ФІФА Йозеф Блаттер також висловився з цього приводу. Він вважає, що збірна з Близького Сходу має бути виключена з участі у чемпіонаті світу.

Багато суперечок навколо організації чемпіонату світу в Катарі. Починаючи від спірних правил та положень, що склалися у близькосхідній країні, до її учасників. Особливо це стосується Ірану, де тривають протести та заворушення. З цієї причини, на думку багатьох журналістів та активістів, його слід виключити з участі у чемпіонаті світу.

В Ірані йде війна за рівноправність статі, що не влаштовує дуже радикальну владу. Конфлікт останнім часом загострився, і активісти однієї з організацій з Ірану навіть надіслали листа, в якому вимагали виключення їхньої країни з участі у чемпіонаті світу. Колишній президент ФІФА Йозеф Блаттер дотримується аналогічної думки.

– Скажімо так – ви дозволили б грати Ірану? При тому, що молоді жінки гинуть на вулицях цієї країни, при тому, що вони постачають російську зброю для вбивства українців? Чи має Іран брати участь у чемпіонаті світу? Іран слід виключити. Нинішній владі не вистачає мужності – сказав Блаттер в інтерв’ю газеті Blick.

Іран зіграє з Англією, Уельсом та США у групі В на чемпіонаті світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Автор публікації

Офлайн 1 тиждень

loki

1
Коментарі: 0Публікації: 553Реєстрація: 04-10-2021

Поділитись новиною
Авторизація
*
*

або використайте соціальну мережу:
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: