Home > ЧC 2022 > Чилі зберегла свої надії на вихід на Чемпіонат світу

Чилі зберегла свої надії на вихід на Чемпіонат світу

Поділитись новиною

Алексіс Санчес забив двічі, а збірна Чилі зберегла свої надії на вихід на Чемпіонат світу після перемоги над Болівією з рахунком 3:2 на виїзді у вівторок.

Нападник міланського «Інтера» відкрив рахунок на 14-й хвилині зі штрафного.

Марк Енумба зрівняв рахунок незадовго до перерви, пробивши головою з подачі кутового від Хуана Арсе.

Чілі повернули собі лідерство, коли Марселіно Нуньєс пробив після навісу Маурісіо Ісла з правого боку штрафного майданчика.

Останній знову став творцем вісім хвилин по тому, коли він зробив передачу Санчесу, який зробив рахунок 3:1, обвівши двох захисників і завдавши кутового удару повз Лампе.

Мартінс скоротив відставання за дві хвилини до кінця, пробивши головою після подачі Генрі Вакі з лівого флангу.  ніж у Болівії.

Чотири найкращі команди американської групи автоматично отримають право на участь у Чемпіонаті світу наприкінці цього року в Катарі, а команда, яка посіла п’яте місце, вийде у міжконтинентальний плей-офф.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.