Home > День в історії > 17 листопада 1993 р. – Болгарська збірна перемагає Францію.

17 листопада 1993 р. – Болгарська збірна перемагає Францію.

Поділитись новиною

17 листопада 1993 року дуже пізній гол допоміг Болгарії засмутити Францію у відбірковому світу в Парижі, щоб заробити своє місце у турнірі та вибити господарів.

Це був останній матч їхньої кваліфікаційної групи. Швеція вже посіла перше місце, залишивши лише один квиток на чемпіонат світу з футболу. Франція другий, випередивши на одне очко Болгарію, що посіла третє місце, і для просування їй знадобилася лише нічия.

На початку щогла здавалося Франція з більшою ймовірністю досягне потрібного результату, особливо після того, як вони відкрили рахунок 1:0 з голом Еріка Кантона на 31-й хвилині. Гості швидко відповіли ударом Еміля Костадінова (на фото) шість хвилин по тому, але рахунок залишався рівним 1:1 до кінця другої половини.

Эміль Костадинов

Потім на останніх секундах 90-ї хвилини Костадінов знову пробив, з близької відстані пробивши м’яч у сітку воріт. Підсумковий рахунок 1-2 поміняв місцями дві команди в таблиці, в результаті чого Болгарія вийшла на чемпіонат світу і залишила Францію. ‚поза грою.

Болгари показали свої найкращі результати на чемпіонаті світу, дійшли до півфіналу, потім програли Італії, а потім фінішували четвертими після поразки Швеції у матчі за третє місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.